Grupper

Lag Kontaktperson E-postadress
Domare
Skå IK Bygdegård Lars Erik Eriksson erikssonlars_erik@hotmail.com

Skå IK Bordtennis

Lag Kontaktperson E-postadress

Skå IK Brottning

Lag Kontaktperson E-postadress

Skå IK Fotboll

Lag Kontaktperson E-postadress
Domare
Skå IK Fotboll F01 Jens Lindström jens.lindstrom@yahoo.se
Skå IK Fotboll F02 Se Kontaktinformation vänster meny skaik.f02@gmail.com
Skå IK Fotboll F05 Katarina Karlström katarina.karlstrom@gmail.com
Skå IK Fotboll F06 Annelie Svanberg anneliesvanberg@bredband.net
Skå IK Fotboll Herr Rolf Classon rolf@nordicpickup.se
Skå IK Fotboll P01 Klas Andersson Klas.Andersson@aberdeen-asset.com
Skå IK Fotboll P02 Håkan Göransson hakan.goransson@swedenarena.se
Skå IK Fotboll P03 Färentuna Stefan Qvarnström stefan.andersson@stockholmvatten.se
Skå IK Fotboll P03 Stenhamra Kommer inom kort
SKÅ IK Fotboll P04 Kajsa Hagardson kajsa.hagardson@riksbyggen.se
Skå IK Fotboll P05 Ulrika Dahl camilla@deab.nu
Skå IK Fotboll P06 Linda Boberg linda.toerning@live.se
Skå IK Fotboll P07 Jonas Larsen jonas81larsen@gmail.com
Skå IK Veteranlag Mats Frölander mats.frolander@lappli.se

Skå IK Handboll

Lag Kontaktperson E-postadress
Damlag Tojje Färhammar tojje@wikman.se
F 06 Kajsa Hagardson kajsa.hagardson@riksbyggen.se
Handbollsskolan Maria Molén molenmaria@gmail.com
Skå IK Handboll F00 Lagledare Camilla Fjellström lecamilla@hotmail.com
Skå IK Handboll F01 Peter Molin molleekero@hotmail.com
Skå IK Handboll F02 Peter Molin molleekero@hotmail.com
Skå IK Handboll F03 Peter Molin molleekero@hotmail.com
Skå IK Handboll F04 Madelene Nyberg nyberg.madelene@gmail.com
Skå IK Handboll F05 Maria Molen molenmaria@gmail.com
Skå IK handboll F99 Ylva Lingefelt ylva@lingefelt.se
Skå IK Handboll P03 Gunnar Mossberg gunnar@familjenmossberg.se
Skå IK Handboll P05 Stefan Rhen stefan.rehn@hotmail.com

Skå IK Innebandy

Lag Kontaktperson E-postadress
Innebandyskolan Martin Eriksson asa.martin@glocalnet.net
Skå IK Innebandy A-lag Martin Eriksson kansliet@skaik.se
Skå IK Innebandy P/F04 Mia Johnson mia.johnson@telia.com
Skå IK Innebandy P/F05 Skå IK Kansli kansliet@skaik.se
Skå IK Innebandy P/F06 Eddie Palander
Skå IK innebandy P/F07 Ylva Johansson familjenlagerstedt@telia.com
Skå IK Innebandy P01 Martin Eriksson asa.martin@glocalnet.net
Skå IK Innebandy P02 Martin Eriksson asa.martin@glocalnet.net
Skå IK Innebandy P03 Stefan Lindberg danielsson.lindberg@telia.com
Spannfod Cup Martin Eriksson spannfodcup@gmail.com

Skå IK Ishockey

Lag Kontaktperson E-postadress
B-laget Jahn Kubenka Lagledare jahn.kubenka@wuerth.se
Morsor på is Louise Kärrhage louise.karrhage@live.se
Referee Martin Mårtensson DAIF martinmartensson@gmail.com
Skå IK Ishockey A-juniorer Roger Enlund Huvudtränare
Skå IK Ishockey A-lag Teamleader Seniorer Per Wernström per.wernstroem@hilti.com
Skå IK Ishockey B-juniorer
Skå IK Ishockey Mv Fredrik Söderström fredrik_soderstrom@bredband.net
Skå IK Ishockey Team 00/01 Pontus Bengtsson
Skå IK Ishockey Team 02 Mia Häger skaikhockey02@gmail.com
Skå IK Ishockey Team 97 Johan Bark familjen.bark@telia.com
Skå IK Ishockey Team 98 Tommy Magnusson Coach tmb.montage@telia.com
Skå IK Ishockey Team 99 Jonas Magnusson jonaz_91@hotmail.com
Skå IK Ishockey U16
Skå IK Ishockey Veteraner
Skå IK Skridskoskola
Skå IK Skridskoskola
Team 03 Niklas Moberg Nikmoberg@hotmail.com
Team 04 Katarina Olsson kattis72@live.se
Team 05 Daniel Adriansson daniel.adriansson@gmail.com
Team 06/07 Lennart Älgekrans

Skå IK Motion

Lag Kontaktperson E-postadress
Skå IK Fotboll DFF
Mäklarringen
ICA Skå
Konsum Färingsö
Skå IK på Facebook