Skå IK P09
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Bromstens IK Grön | 14 | 31 |
2. IFK Lidingö FK 15 | 14 | 28 |
3. Ekerö IK 1 | 14 | 23 |
4. Skå IK & Bygdegård Grön | 14 | 21 |
5. IF Brommapojkarna 13 | 14 | 19 |
6. Spånga IS FK 5 | 14 | 17 |
7. Sollentuna FK Syd 2 | 14 | 13 |
8. AIK FF 5 | 14 | 10 |
9. Bele Barkarby FF 2 | 0 | 0 |
10. Ängby IF 2 | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. AIK FF 1 | 18 | 51 |
2. IF Brommapojkarna 15 | 18 | 36 |
3. IK Frej Täby FF 1 | 18 | 33 |
4. Täby FK U1 | 18 | 31 |
5. Skå IK & Bygdegård | 18 | 30 |
6. Sollentuna FK Öst 1 | 18 | 24 |
7. Bollstanäs SK Orange | 18 | 22 |
8. Hammarby IF FF 11 grön | 18 | 22 |
9. Bromstens IK Svart | 18 | 7 |
10. Hässelby SK FF Röd 1 | 18 | 7 |
11. Apollon Solna FK | 0 | 0 |
12. Bele Barkarby FF 1 | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Danderyds SK FF Vit | 20 | 50 |
2. Hammarby IF FF 11 vit | 20 | 47 |
3. Enebybergs IF 1 | 20 | 41 |
4. Sollentuna FK Sydväst3 | 20 | 37 |
5. Djurgårdens IF FF 12 | 20 | 35 |
6. Skå IK & Bygdegård Gul | 20 | 31 |
7. FC Djursholm 3 | 20 | 31 |
8. Värtans IK Vit | 20 | 20 |
9. Ekerö IK 3 | 20 | 12 |
10. Norrtulls SK Gul 1 | 20 | 12 |
11. Karlbergs BK Gulgrön | 20 | 4 |
12. IFK Lidingö FK 5 blå | 0 | 0 |
13. Ursvik IK Vit | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Skå IK & Bygdegård Grön | 20 | 52 |
2. Hässelby SK FF Röd 3 | 20 | 49 |
3. Sollentuna FK Sydväst2 | 20 | 34 |
4. IF Brommapojkarna 12 | 20 | 34 |
5. Täby FK 82 | 20 | 32 |
6. Bromstens IK Svart | 20 | 32 |
7. Spånga IS FK 2 | 20 | 28 |
8. Djurgårdens IF FF 11 | 20 | 25 |
9. Sollentuna FK Viby 1 | 20 | 14 |
10. Ängby IF 1 | 20 | 11 |
11. Hammarby IF FF 3 grön | 20 | 8 |
12. Ekerö IK 1 | 0 | 0 |
Damlagsmatch 21 april
Igår, 14:00
Sponsra Fotbollsskolan v.25
17 apr
Herrlagsmatch 20 april
17 apr
HEMMAPREMIÄR DAMLAGET!
15 apr
FOTBOLLSSKOLAN 2024!
12 apr
Intervju med ordförande Johannes i Mälaröarnas Nyheter
15 apr
Skå IK Multisportcamp!
12 apr
Köp din SKÅ IK-lott här!
10 apr
MEDLEMSERBJUDANDE: Stråstjern Hälsa & Friskvård
5 apr
Föreningskompisar
4 apr
17 mar 2022 7 kommentarer
Fre 19/4
17:30-19:00 |
Träning
Svanhagen |
Sön 21/4
11:00-12:30 |
Match mot Täby FK 82
Skarpäng 1 |
Sön 21/4
19:15-20:45 |
Match mot IK Frej Täby FF
Svanängens IP 2 |
Lör 27/4
16:00-17:30 |
Match mot IFK Lidingö FK N blå
Svanängens IP 2 |
Sön 28/4
16:15-17:45 |
Match mot Karlbergs BK
Stadshagens IP 2 |
Ons 1/5
13:00-14:30 |
Match mot Djurgårdens Talangfotbollsförening 1
Svanängens IP 2 |
Lör 4/5
13:00-14:30 |
Match mot Djurgårdens IF FF 10
Hjorthagens IP 1 |
Sön 5/5
11:00-12:30 |
Match mot Bollstanäs SK 1
Bollstanäs IP 1 |
Sön 12/5
14:00-15:30 |
Match mot Ekerö IK 1
Svanängens IP 2 |
Sön 12/5
17:30-19:00 |
Match mot Kista SC KFUM BLÅ
Svanängens IP 2 |