Skå IK P09
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Bromstens IK Grön | 14 | 31 |
2. IFK Lidingö FK 15 | 14 | 28 |
3. Ekerö IK 1 | 14 | 23 |
4. Skå IK & Bygdegård Grön | 14 | 21 |
5. IF Brommapojkarna 13 | 14 | 19 |
6. Spånga IS FK 5 | 14 | 17 |
7. Sollentuna FK Syd 2 | 14 | 13 |
8. AIK FF 5 | 14 | 10 |
9. Bele Barkarby FF 2 | 0 | 0 |
10. Ängby IF 2 | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. AIK FF 1 | 18 | 51 |
2. IF Brommapojkarna 15 | 18 | 36 |
3. IK Frej Täby FF 1 | 18 | 33 |
4. Täby FK U1 | 18 | 31 |
5. Skå IK & Bygdegård | 18 | 30 |
6. Sollentuna FK Öst 1 | 18 | 24 |
7. Bollstanäs SK Orange | 18 | 22 |
8. Hammarby IF FF 11 grön | 18 | 22 |
9. Bromstens IK Svart | 18 | 7 |
10. Hässelby SK FF Röd 1 | 18 | 7 |
11. Apollon Solna FK | 0 | 0 |
12. Bele Barkarby FF 1 | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Danderyds SK FF Vit | 20 | 50 |
2. Hammarby IF FF 11 vit | 20 | 47 |
3. Enebybergs IF 1 | 20 | 41 |
4. Sollentuna FK Sydväst3 | 20 | 37 |
5. Djurgårdens IF FF 12 | 20 | 35 |
6. Skå IK & Bygdegård Gul | 20 | 31 |
7. FC Djursholm 3 | 20 | 31 |
8. Värtans IK Vit | 20 | 20 |
9. Ekerö IK 3 | 20 | 12 |
10. Norrtulls SK Gul 1 | 20 | 12 |
11. Karlbergs BK Gulgrön | 20 | 4 |
12. IFK Lidingö FK 5 blå | 0 | 0 |
13. Ursvik IK Vit | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Skå IK & Bygdegård Grön | 20 | 52 |
2. Hässelby SK FF Röd 3 | 20 | 49 |
3. Sollentuna FK Sydväst2 | 20 | 34 |
4. IF Brommapojkarna 12 | 20 | 34 |
5. Täby FK 82 | 20 | 32 |
6. Bromstens IK Svart | 20 | 32 |
7. Spånga IS FK 2 | 20 | 28 |
8. Djurgårdens IF FF 11 | 20 | 25 |
9. Sollentuna FK Viby 1 | 20 | 14 |
10. Ängby IF 1 | 20 | 11 |
11. Hammarby IF FF 3 grön | 20 | 8 |
12. Ekerö IK 1 | 0 | 0 |
Intervju med Herrlagets ledarstab
20 apr
Helgens matcher på Svanängens IP!
19 apr
Damlagsmatch 21 april
18 apr
Sponsra Fotbollsskolan v.25
17 apr
Herrlagsmatch 20 april
17 apr
Intervju med ordförande Johannes i Mälaröarnas Nyheter
15 apr
Skå IK Multisportcamp!
12 apr
Köp din SKÅ IK-lott här!
10 apr
MEDLEMSERBJUDANDE: Stråstjern Hälsa & Friskvård
5 apr
Föreningskompisar
4 apr
17 mar 2022 7 kommentarer
Ons 24/4
18:30-20:00 |
Träning
Svanhagen |
Lör 27/4
16:00-17:30 |
Match mot IFK Lidingö FK N blå
Svanängens IP 2 |
Sön 28/4
16:15-17:45 |
Match mot Karlbergs BK
Stadshagens IP 2 |
Ons 1/5
13:00-14:30 |
Match mot Djurgårdens Talangfotbollsförening 1
Svanängens IP 2 |
Lör 4/5
13:00-14:30 |
Match mot Djurgårdens IF FF 10
Hjorthagens IP 1 |
Sön 5/5
11:00-12:30 |
Match mot Bollstanäs SK 1
Bollstanäs IP 1 |
Sön 12/5
14:00-15:30 |
Match mot Ekerö IK 1
Svanängens IP 2 |
Sön 12/5
17:30-19:00 |
Match mot Kista SC KFUM BLÅ
Svanängens IP 2 |
Lör 18/5
11:00-11:40 |
Lagfotografering
Tappströmskolan matsal |
Lör 18/5
16:00-17:30 |
Match mot Ursvik IK
Örvallen 1 |